Bugaboo Bee

Nedávno jsem měl to štěstí, že se mi narodila dcera. Jelikož jsme dost pověrčiví, tak jsme s manželkou nechali nákup kočárku na dobu, až bude miminko v pořádku porozeno. Porod se zaplať pánbůh povedl a maminka i miminko jsou v pořádku. Takže teď nastává velice očekávaný moment a tím je nákup kočárku. Moje manželka má už docela jasno a chce si koupit kočárek od značky Bugaboo, protože o této značce píší v časopisech dokonce v nich i celebrity vozí své ratolesti. Jenže já se maličko obávám toho, že kočárky Bugaboo budou dosti drahé a tak se mojí ženu zkouším krotit a pokouším se jí navést na kočáry i od jiných producentů. Marně.

Nákup kočárku Bugaboo

Když byl čas, tak jsme vyjeli do jedné pražské společnosti, kde se kočárky Bugaboo prodávají. Musím uznat, že tyto kočárky nestojí až zas tolik peněz jak jsem si myslel a tak s jejich nákupem pomalu začínám souhlasit. Jelikož jsme z Prahy a velice často používáme městskou hromadnou dopravu, tak pro nás není jiná volba než bezvadný kočárek Bugaboo Bee. Tento kočárek opravdu hodně okouzlil i mě a já jsem propadl kouzlu a šarmu dokonalých kočárků Bugaboo.

Nejlépe kočárky od této společnosti nakoupíte v obchodě, který se jmenuje Chytrý Hračky a vy jej můžete navštívit v Praze na Vinohradech.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS