Dnes nám dorazí objednaný kočárek Bugaboo

Včera jsem od obchodu s kočárky obdržela zprávu o tom, že nám dorazil objednaný kočárek Bugaboo, který si můžeme ihned vyzvednout. Mám z toho obrovskou radost, protože tento kočárek je můj splnění sen. Moc jsem si ho přála, protože splňuje všechny mé požadavky. Má naprosto dokonalý design, je plně funkční a pro děťátko maximálně bezpečný. Jelikož čekáme holčičku, tak jsme si vybrali kočárek Bugaboo v šedo růžové barevné kombinaci.

Kde jsme si kočárek Bugaboo vybrali?

Bydlíme v kraji Vysočina a zde jsme žádného prodejce kočárků Bugaboo nenašli. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se vydáme do Prahy, kde se nachází autorizovaný prodejce této značky. Prodejna je poměrně velká a má velice ochotné prodejní asistenty. Ti nám s výběrem nového kočárku Bugaboo pomohli a my jsme jim za to moc vděční. Na prodejně jsme si nový kočárek mohli vyzkoušet a přikoupit si k němu i nějaké další příslušenství.

Co jsme si ke kočárku Bugaboo ještě přikoupili?

Ke kočárku Bugaboo jsem si objednala ještě přebalovací tašku, letní stříšku a držák na nápoje, který budu využívat především na kávu. Vše včetně kočárku jsme si objednali a zhruba za měsíc se prodejce ozval a my si vše můžeme vyzvednout. V přítelem plánujeme že jsi příslušenství a hlavně kočárek Bugaboo vyzvedneme během zítřejší ho rána.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS