Kočárky Bugaboo zahltily naše město

Všimla jsem si, že se v našem městě rozmohly kočárky Bugaboo. Před rokem a půl jsem byla v našem městě jediná maminka, která zde kočárek od tohoto výrobce měla. Nyní je tu asi deset maminek, které potkávám pravidelně a je to celkem úsměvné. Řekla bych, že jsou asi nejspíš kočárky Bugaboo v módě. Já už náš kočárek moc nevyužívám, protože syn už v něm být moc nechce.

Dříve jsem s kočárkem Bugaboo jezdila každý den

Když byl syn ještě malé miminko, tak jsem s kočárkem Bugaboo najezdila denně kolem deseti kilometrů. Moc hezky se mu totiž v kočárku spinkalo. Nyní už mu budou skoro dva roky a tak už chce pochopitelně více chodit pěšky. Když nejdeme někam moc daleko, tak už ani náš kočárek Bugaboo nevyndávám.

Určitě už kočárek Bugaboo prodám

Myslím si, že na jaře už kočárek Bugaboo prodám. Druhé dítě zatím neplánujeme a tak by se na něj doma jen zbytečně prášilo. Bude tedy rozumnější si pak na další miminko pořídit úplně nový kočárek. Manžel s tím souhlasí a tak hned na začátku jara dám někam inzerát a pokusím se náš milovaný kočárek Bugaboo prodat. Snad o něj někdo projeví zájem. Je v perfektním stavu a tak věřím, že se prodá rychle a dodře. Pokud ne, tak si ho protě ještě necháme a nebudeme dál nic řešit.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS