Manžel si přeje kočárek Bugaboo Buffalo

S manželem čekáme naše první dítě a nyní řešíme výbavičku. Jako první jsme začali vybírat kočárek, protože ten je asi nejdůležitější. Manžel si vybral kočárek Bugaboo Buffalo a moc si jej přeje. Mě se také moc líbí. Jediné, co mě od jeho koupě odrazuje je jeho celkem vysoká cena. Jiné kočárky jsou tedy o dost lacinější. Vím, že se jedná o kvalitní produkt, ale i tak se mi zdá ta cena dost vysoká. Můj manžel si kočárek Bugaboo Buffalo vybral a jiný už prostě nechce.

Proč právě kočárek Bugaboo Buffalo?

Tak manžel jej viděl v jednom obchodě a okamžitě se do něj zamiloval. Prý se mu zdá opravdu hodně prostorný, což je pravda. Jiné kočárky jsou sice také hezké, ale zároveň mají poměrně malou korbu. Kočárek Bugaboo Buffalo má korbu velikou, což je samozřejmě obrovská výhoda. Zvláště pak na zimu, kdy se do kočárku musí dát ještě nějaký teplý zimní fusak.

Máte kočárek Bugaboo Buffalo?

Pokud ano, tak mi sem napište vaše zkušenosti. Já si jím pořád ještě nejsem jistá. Za kočárek Bugaboo Buffalo chtějí hodně peněz a já se nechci s jeho koupí nějak unáhlit. Máme ještě pár týdnů čas a tak si vše chci nechat ještě projít hlavou. Uvidím, jak se nakonec rozhodneme. Vše teď záleží jen na mě. Manžel už je dávno rozhodnutý.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS