Moc se mi líbí kočárek Bugaboo Buffalo

Začátkem října jsem se byla podívat na jednom obrovském veletrhu, kde spousta prodejců prezentovala různé produkty určené pro děti a rodiče. Na tomto veletrhu mně zaujala spousta věcí, ale asi nejvíce kočárek Bugaboo Buffalo. O tomto výrobci jsem už slyšela, ale nikdy jsem neměla možnost vidět jeho výrobky na živo. Tento kočárek zde prezentoval jeden obchod, který má pobočky v Praze, Brně a Bratislavě. Já jsem se do něj zamilovala na první pohled. Jednalo se o nějakou limitovanou edici, která se bude prodávat pouze po určitou dobu a pak už nebude k dostání. Mě tento kočárek Bugaboo Buffalo opravdu ohromil.

Jedna známá kočárek Bugaboo vlastní

Na tomto veletrhu jsem potkala kamarádku, která své dítko vezla v kočárku Bugaboo. Nejednalo se přesně o limitovanou edici do které jsem se zamilovala, ale i přesto se mi moc líbil. Byl v černo modré kombinaci a to proto, že tato kamarádka má chlapečka. Kdyby prý měla holčičku, tak by si pořídila růžovo černou kombinaci.

Všechny kočárky Bugaboo jsou neuvěřitelně kvalitní

Na veletrhu jsem měla možnost vyzkoušet si několik různých typů kočárku Bugaboo. Všechny se naprosto jednoduše ovládaly. Jejich skládání a rozkládání je opravdu velice snadné. Tohle mě tedy úplně nadchlo.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS