Pražská prodejna s kočárky Bugaboo je vážně moc pěkná

V Praze sice nebydlím, ale moc ráda jezdím do tohoto města nakupovat. Moje poslední návštěva byla do prodejny s kočárky Bugaboo. Tento obchod se mi velice líbil a byla jsem překvapená z jeho široké nabídky zboží. Obchod jsem navštívila se svojí kamarádkou, která nějaký kvalitní kočárek sháněla. Společně jsme se vydaly do Prahy, abychom nějaký kočárek našly. Prvně jsme zavítaly do obchodu s kočárky Bugaboo a jinam už kamarádka ani nechtěla. Zde se okamžitě do jednoho kočárku zamilovala.

Jaký kočárek Bugaboo se kamarádce líbil?

Prodejce nám předvedl několik možných variant a kamarádku nejvíce zaujal kočárek Bugaboo Cameleon v jakési nové limitované edici. I já jsem z něj byla nadšená, protož vypadal opravdu skvěle. Měl moderní vzhled a to se mi moc líbilo. Kamarádka chtěla takový kočárek, který jen tak nikdo nemá. Ona se zaměřuje na design a právě tento kočárek je takový dost neobyčejný a zajímavý. Navíc je i v takovém zajímavém barevném provedení. Kočárek Bugaboo Cameleon z limitované edice nás obě očaroval.

Koupila si kamarádka tento kočárek Bugaboo?

Ano, koupila. Ještě jej tedy nemá doma, ale každým dnem by si jej měla vyzvednout v obchodě. Ona si jej objednala a přikoupila si k němu ještě nějaké další potřebné příslušenství. Je z něj naprosto nadšená a moc se těší až si jej přiveze domů.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS