Autosedačky Cybex vyhrávají různé bezpečnostní testy

Začala jsem vybírat autosedačku pro našeho synka. Jelikož chci pro něj to nejlepší, tak si dávám s výběrem na čas. Nejvíce se mi líbí autosedačky Cybex. Líbí se mi na nich především to, že vyhrávají různé bezpečnostní testy. Jsem doslova překvapená, jak moc se tento výrobce zaměřuje na kvalitu a bezpečnost. Všechny autosedačky jsou navrženy tak, aby děti co nejvíce ochránily. Ještě nevím, kterou autosedačku Cybex si pořídíme, protože na výběr jich je opravdu hodně.

Co říkáte na autosedačky Cybex vy?

Máte nějakou vlastní zkušenost? Pokud ano, tak jak jste se svojí autosedačkou Cybex spokojeni? Mnoho lidí v mém okolí nám tohoto výrobce doporučuje. Dost kamarádů kolem nás má malé děti a tak je fajn, že se o všem můžeme s někým poradit. Doufám, že si vybereme takovou autosedačku Cybex, která nám a hlavně malému bude vyhovovat.

Kam autosedačku Cybex dáme?

Máme dvě auta. Jedno využívá manžel a to druhé já. Novou autosedačku Cybex umístíme do mého vozu, protože to budu se synem využívat více. Když to bude potřeba, tak autosedačku přendáme do manželova auta. Zatím jí nechíme u mě, protože své auto využíváme se synem mnohem více. Auto je sice menší, ale nám bohatě stačí. 

 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS