Hlavní dárek bude autosedačka Cybex

Kupujete vašim dětem i nějaké praktické dárky? My jsme se rozhodli, že jako hlavní dárek pořídíme novou autosedačku Cybex. Syn je ještě malé miminko a tak nemá smysl kupovat nějak moc hraček. Tyto Vánoce budou spíše o praktických dárcích. Tohle budou naše první společné Vánoce ve třech, tak už se na ně samozřejmě velice těším. S manželem jsem se domluvili, že si dáme jen nějakou drobnost a malému koupíme autosedačku Cybex a pár drobností. 

Moc se na novou autosedačku Cybex těším

Zatím máme půjčenou autosedačku od mojí sestry. Po Vánocích už jí vrátíme, protože si pod stromeček pořídíme vlastní autosedačku Cybex. Vybrali jsme nejnovější model v takové neutrální barvě. Časem bychom chtěli ještě druhé dítě a tak jsme nechtěli pořizovat nic v modré barvě. Snad budeme s novou autosedačkou spokojení.

Proč jsme si vybrali právě autosedačku Cybex?

Z jednoho prostého důvodu. Autosedačku Cybex jsme měli vypůjčenou od mé sesrtry a byli jsme s ní velice spokojeni. Je prostorná, pohodlná a především bezpečná. Miminko se v ní cítilo moc dobře. Po cestě krásně spinkalo a vůbec neplakalo. Doufám, že budeme opět tak spokojení. Pro naše miminko chceme jen to nejlepší a tak věříme, že autosedačka Cybex nás nezklame. 

 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS