Mikuláš nám nadělil novou autosedačku Cybex

Letošního Mikuláše jsme pojali trochu jinak. Místo nadílky v podobě různýcvh dobrot jsme pro našeho syna pořídili novou autosedačku Cybex. Bylo to potřeba a tak nás napadlo, že by to byl fajn dárek. Na její koupi se podíleli i prarodiče a tak se alespoň spojilo příjemné s užitečným. Je to celkem dost nákladná záležitost a tak jsem byli samozřejmě moc rádi, když nám na autosedačku Cybex prarodiče přispěli.

Jakou autosedačku Cybex máme?

Přesný název si už nepamatuji, ale jedná se o autosedačku Cybex s pultíkem. Nám tato sedačka přijde jako velice pohodlá. Před koupí jsme do ní zkusili syna posadit a ten byl moc spokojený. Prodejní asistent nám říkal, že občas pultík dětem vadí. U nás tento problém naštěstí nebyl. Syn se v autosedačce Cybex cítí velice pohodlně.

Kolik autosedačka Cybex stála?

Pokud Vás zajímá cena za autosedačku Cybex, tak mám takový dojem, že stála necelých pět tisíc korun. Byla zrovna v nějaké akci a tak jsme toho pochopitelně využili. Kvalita je skvělá. Potahy lze sundat a vyprat a to asi nejvíce ocením právě já. Zatím jsme moc spokojení a věřím, že budeme i nadále. Autosedačka Cybex je pohodlná a syn se v ní cítí moc dobře. Nikde mu nic nevadí či netlačí a tak jsme nadšení.
 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS