Jak jste s kočárkem Joolz spokojeni?

Moje žena pořád mluví o kočárku Joolz. Moc by jej chtěla, ale já tohoto výrobce vůbec neznám. Byl bych rád, kdybyste mi sem napsali nějaké Vaše zkušenosti. Mám totiž pocit, že manželka kouká především na design a ne na funkčnost. Bydlíme totiž na horách a já nemám vůbec tušení, jestli kočárek Joolz zvládne i náročnější terén.

Kde manželka na kočárek Joolz přišla?

Kamarádka mé ženy jela na nějaký veletrh. Na poslední chvíli jí její manžel řekl, že s ní jet nemůže. Ona měla jeden volný lístek a tak s ní jela moje manželka. Právě na tomto veletrhu žena kočárek Joolz viděla poprvé. U stánku, kde byla tato značka prezentována prý bylo strašně moc lidí. Prý nebyla možnost se někoho zeptat na podrobnější informace. Prý by tam musely čekat moc dlouho a na to neměly čas. Manželku kočárek Joolz velice zaujal.

Jaký je můj názor na kočárek Joolz?

Abych byl upřímný, tak já na kočárek Joolz nemám svůj vlastní názor. Viděl jsem ho pouze na obrázku a tak o něm vlastně vůbec nic nevím. Moc rád bych si ho chtěl prohlédnout a vyzkoušet. Jeho design se mi moc líbí. Je něčím zajímavý, ale nevím, jestli je vhodný i do náročnějšího terénu. Budu se muset s manželkou vydat do města a kočárek Joolz si prohlédnout.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS