Kočárky Joolz nejsou vůbec špatné

Sousedka před nedávnem porodila miminko, které vozí v kočárku Joolz. Abych pravdu řekla, tak mě se tento kočárek moc nelíbil, ale sousedce jsem pochopitelně vůbec nic neřekla. Po nějakém čase jsem měla možnost tento kočárek vyzkoušet a musím se přiznat, že jsem mu křivdila. Sousedčin kočárek Joolz není vůbec špatný. Já jsem si myslela, že bude těžký a ono je to právě naopak. Také jsem si myslela, že bude nevhodný to terénu, ale to jsem se také spletla. Opravdu velice mile mě překvapil.

Kde sousedka kočárek Joolz koupila?

Moc mě zajímalo, kde si sousedka byla kočárek Joolz koupit. Ona mi prozradila, že si jej vyhlédla v jednom internetovém obchodě, který má i kamennou pobočku. Tam si vybraný kočárek pořádně prohlédla a vyzkoušela. Prodavač jí vše potřebné ukázal a vysvětlil. Sousedka má poměrně malý automobil a tak jí zajímalo především to, jestli se jí vejde vybraný kočárek Joolz do kufru. Naštěstí se dá velice dobře složit a tak s tím nebyl žádný problém.

Jaký je váš názor na kočárek Joolz?

Pokud máte s kočárky Joolz nějaké zkušenosti, tak se o ně s námi můžete podělit. Moc by mě to zajímalo a ostatní určitě taky. Napište mi sem vaše zkušenosti a je jedno jestli budou pozitivní či negativní.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS