Kamarádka si chce pořídit kočárek Joolz

Jedna z mých kamarádek čeká miminko a já jsem jí byla minulý týden navštívit. Vyprávěla mi o to, jak nakupuje výbavičku. Pověděla mi také to, že by si chtěla pořídit kočárek Joolz. Chtěla slyšet můj názor. Já jsem však žádný neměla, protože jsem o této značce nikdy neslyšela. Já ani nevěděla, jak daný kočárek vypadá. Kamaráda si myslela, že si z ní dělám legraci, ale já to myslela naprosto vážně. Nikdy jsem kočárek Joolz neviděla tak ani nemůžu posoudit, jestli je či není kvalitní. Nemám s ním vůbec žádnou zkušenost.

Jak je možné, že značku Joolz neznám?

Dítě sice mám, ale to už chodí do školy a tak nemám přehled o tom, jaké kočárky jsou teď moderní. Kdybych měla miminko, tak bych se o to určitě zajímala a již zmiňovaného výrobce bych určitě znala. Poprosila jsem tedy kamarádku, aby mi vybraný kočárek ukázala alespoň na internetu. Musím uznat, že kočárek Joolz vypadá velice pěkně. Kamarádka jej ještě na živo neviděla, ale prý na tuto značku četla samé pozitivní recenze.

Znáte značku Joolz?

Věřím, že pokud máte malé dítě či čekáte miminko, tak značku v určitě budete znát. Já mám už odrostlého syna a tak už se o tyto věci vůbec nezajímám. Nyní spíš řeší různé věci do školy a tak nemám přehled, co je v tomto směru nového.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS