Mám vybraný kočárek Joolz

Čekám své první dítě a tak mě vybírání potřebné výbavy strašně moc baví. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem se těšila až začnu nakupovat. Už ve třetím měsíci jsem si vybrala kočárek, který by se mi líbil. Jedná se o značku Joolz, která je nyní velice známá. Kočárek jsem si samozřejmě ještě neobjednala, protože jsem pověrčivá a nechci nic riskovat. Určitě si jej objednám tak dva měsíce před porodem. To si myslím, že bude úplně stačit. Teď by se mi jen povaloval doma a zbytečně by se na něj prášilo. Navíc za pár týdnů může být kočárek Joolz třeba levnější. Určitě si tedy počkám.

Kde jsem si kočárek Joolz vyhlédla?

Byla jsem v Praze navštívit svojí kamarádku. Ta už dítě má a potřebovala zajet do jednoho obchodu, kde měla svůj kočárek v servise. Potřebovala si jej vyzvednout a tak jsem se tam vydala s ní. V tomto obchodě jsem kočárek Joolz viděla a okamžitě jsem se do něj zamilovala. Moc se mi líbil jeho design, který je dle mého názoru dokonalý.

Kamarádka má také kočárek Joolz

Já jsem netušila, že i tato kamarádka má kočárek Joolz. Zjistila jsem to až když si jej vyzvedla v servisu. Má starší model, protože její syn už má dva roky. I tak je její kočárek moc pěkný. Kamarádka o něj řádně pečuje a tak vypadá jako nový.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS