Na druhé dítě chci kočárek Joolz ještě využít

Měli jste na každé dítě jiný kočárek a nebo jste využili jen jeden? Já jsem si pořídila kočárek Joolz a ten bych velice ráda využila i na druhé dítě. Myslím si, že by bylo zcela zbytečné, kdybych si pořizovala nějaký jiný. S tímto kočárkem jsem nadmíru spokojená a tak vlastně ani nevím, jaký jiný bych si měla pořídit. Přes dva roky kočárek Joolz využívám a nenašla jsem na něm ani jednu jedinou chybičku. Je skvělý a já jsem ráda, že jsem si jej pořídila.

Kočárek Joolz byl dražší

Když jsem si kočárek Joolz vybrala, tak jsem se trochu lekla vyšší ceny. Nyní jsem moc ráda, že mě právě tohle neodradilo. Určitě se tato investice vyplatila. I přesto, že jsem tento kočárek využívala denně, tak je ve skvělém stavu. Dokonce jsem si jej brala i na dovolené a není na něm žádná závada. Nyní už kočárek Joolz nepotřebujeme, protože dítě už je velké a tak jsem jej uklidila do garáže, kde bude čekat na další využití.

Kočárek Joolz máme v neutrální barvě

Jelikož jsem věděla, že budu chtít kočárek Joolz využít na dvě děti, tak jsem si jej vybrala v neutrálním barevném odstínu. Je takový béžový a tak je jedno, jestli bude další dítě holčička a nebo kluk. Ke kočárku mám i nějaké příslušenství, které chci také ještě využít.

 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS