Jsou produkty Bugaboo k dostání i u nás?

Pamatuji si, že když já jsem sháněla kočárek Bugaboo, tak jsem s tím měla značné potíže. Je to totiž mnoho let nazpátek a tato značka zde nebyla nikde k dostání. Tenkrát mi tento kočárek přivezla moje kamarádka ze zahraničí. Já jsem jej viděla někde na internetu a moc jsem po něm toužila. Dalo mi hodně práce vypátrat, kde se dá tato značka sehnat. Jedna má známá žila v zahraničí a tak mi odsud kočárek Bugaboo dovezla. Možná, že jsem ho měla jako jediná v naší republice a každý mi jej moc chválil. Nyní už se tento výrobce dostal i k nám a tak není složité si jeho produkty pořídit.

Proč jsem si kočárek Bugaboo koupila?

Bylo to především kvůli jeho dokonalému vzhledu. Mě se tento kočárek Bugaboo líbil na první pohled. U nás byla nabídka kočárků přímo otřesná. Všechny vypadaly skoro stejně a mě se opravdu žádný nelíbil. Samozřejmě jsem chtěla pro své dítě opravdovou kvalitu a tu tato značka nabízí. Pokud kočárek Bugaboo máte, tak Vám o tom asi nemusím nic povídat. Jistě víte, jak jsou tyto kočárky báječné.

Kamarádky si kočárek Bugaboo také pořídily

Po pár letech si i mé kamarádky kočárky Bugaboo pořídily. Inspirovaly se samozřejmě u mě. Ony už však mají nejnovější modely. Já měla asi úplně ten nejstarší, ale i tak jsem s ním byla velice spokojená. Jsem ráda, že jsem investovala do něčeho tak kvalitního.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS