Manžel touží po kočárku Stokke

Můj manžel byl se mnou na jednom velkém veletrhu s dětským zboží. Byla zde celá spousta různých stánků a tak jsme zde byli skoro celý den. Můj manžel se na tomto veletrhu zamiloval do kočárků Stokke. U stánku s těmito kočárky byl strašně dlouhou dobu a já ho odsud nemohla odtrhnout. Na tento veletrh jsme se jeli podívat především na kočárky. Byla zde celá spousta firem a tak bylo alespoň z čeho vybírat.

Co říkáte vy na kočárky Stokke?

Když manžel spatřil stánek s kočárky Stokke, tak už se po jiných kočárcích dívat nechtěl. Od tohoto stánku jsem ho nemohla odtrhnout. Já si však chtěla prohlédnout i jiné kočárky, abych si udělala nějaký přehled. Nechtěla jsem koupit hned ten první, který manžela zaujal. On uznal, že mám pravdu a tak se mnou celý veletrh trpělivě prošel. Pořád však mluvil o tom, že kočárkům Stokke se nic nevyrovná. Jaký je váš názor na tyto originální kočárky? Já myslím, že se jejich design nemusím úplně všem líbit.

Asi si kočárek Stokke koupíme

Zatím jsme se úplně nerozhodli, ale i přesto si myslím, že si kočárek Stokke pořídíme. Na tomto veletrhu jsme opravdu lepší neviděli. Mě se prvně tento kočárek vůbec nelíbil, ale po nějakém čase jsem změnila názor. Přijde mi především kvalitní a to pro mě hraje obrovskou roli.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS