Naše rodina si velice oblíbila kočárky Bugaboo

Asi se to bude zdát někomu divné, ale celá naše rodina si velice oblíbila kočárky Bugaboo. Prvně jsem si kočárek od tohoto výrobce koupila já a pak si jej pořídili postupně i moje sestry. Jsme celkem velká rodina, protože mám ještě tři mladší sestry. Náš táta chtěl alespoň jednoho syna, ale nepodařilo se mu to. Všechny moje sestry už mají také děti a všechny je vozí v kočárcích Bugaboo.

 Kdy jsem si kočárek Bugaboo koupila?

Tak bude to již pět let, co jsem si kočárek Bugaboo koupila. Před pěti lety zde tuto značku skoro nikdo neznal. Já jsem si tento kočárek přivezla ze zahraničí, kde jsem žila. Když jsem otěhotněla, tak jsem se vrátila do zpět do rodného města. Během těchto pěti let postupně otěhotněly i moje sestry, které si také kočárky Bugaboo pořídily. Ony viděly, že já jsem s ním velice spokojená a tak jej chtěly také.

Každá máme jiný kočárek Bugaboo

Naštěstí byly moje sestry soudné a každá z nich si pořídila jiný kočárek Bugaboo. Já mám černo smetanový, jedna sestra černo růžový, druhá černo modrý a třetí celý černý. Bylo by opravdu divné, kdybychom měly úplně ten stejný kočárek. Mě se líbí všechny barevné provedení, ale to moje asi ze všech nejvíce. Já jsem s kočárkem Bugaboo velice spokojená.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS