Pojedeme si pro kočárek Bugaboo

Strašně moc se těším na příští týden, protože si pojedeme vyzvednout kočárek Bugaboo. Ten máme objednaný v jedné pražské prodejně. Kočárek si v této prodejně necháme i smontovat dohromady. Je to pro nás tak určitě pohodlnější. Musíme ho odvézt k mým rodičům, protože dle nějaké pověry by jej neměli mít nastávající rodiče doma. S přítelem pověrčiví jsme a tak pro jistotu kočárek Bugaboo necháme u rodičů.

Kde budou kočárek Bugaboo rodiče mít?

Moji rodiče bydlí ve velkém rodinném domě a tak kočárek Bugaboo uloží v jednom z pokojů, který je určený především pro návštěvy, Když by náhodou k rodičům na návštěvu někdo přijel, tak kočárek přesunou do ložnice či pracovny. Vůbec jim nevadí, že jej tam budou pár týdnů mít. Až pojedeme z porodnice, tak se pro kočárek Bugaboo zastavíme.

Jaký kočárek Bugaboo budeme mít?

Zvolili jsme nějakou novou limitovanou edici Bugaboo, která nás zaujala hned na první pohled. Ke kočárku jsme si přikoupili ještě fusak a podložku. Už se moc těším až bude vše doma a my se s miminkem vydáme na první procházku. Musíme si však ještě nějaký čas počkat. Jsem si naprosto jistá, že budeme s kočárkem Bugaboo spokojení. Co vy? Nemáte jej náhodou také? Klidně mi to sem můžete napsat.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS