Z auta nám ukradli kočárek Stokke

O jednom víkendu jsme se vydali do Prahy na výlet. V autě jsme nechali kočárek Stokke a to byla velká chyba. Někdo nám totiž na parkovišti auto vykradl. Ztratil se kočárek, doklady a rádio. Já jsem byla pěkně naštvaná, protože kočárek jsme měli sotva pár dní. Já jsem ho v autě nechávat nechtěla, ale manžel tvrdil, že jej nepotáhneme přes celou Prahu. Miminko jsme dali do vajíčka a kočár tak zůstal v autě. Štve mě to především proto, že kočárek Stokke byl celkem dost drahý. Kdybychom alespoň nechali auto zaparkované na nějakém hlídaném parkovišti. Pak by se to určitě nestalo.

Kočárek Stokke už asi nenajdeme

Už jsem se definitivně s kočárkem Stokke rozloučila. Nový už si určitě nekoupím, protože na něj nemám dost peněz. Ani nevíte, jak moc mě to mrzí. Lidé jsou opravdu zlí. Nechápu, proč to někdo udělal. Nyní vozím naše miminko ve starém kočárku, který máme ještě po prvním dítěti. S kočárkem jsem nespokojená. Stokke byl mnohem lepší, protože byl stabilní a jednoduše se dal složit do auta.

Kočárek Stokke mi moc chybí

Ani nevíte, jak moc se mi po kočárku Stokke stýská. Bohužel se zloděj nepodařil vypátrat. Jsem si jistá, že kočárek už je dávno prodaný a jeho majitel netuší, že si koupil kradený kočárek. Je mi to velice líto, ale nic s tím už nenadělám.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS