Konečně přišla autosedačka Cybex

Mám obrovskou radost, protože nám konečně dorazila autosedačka Cybex. Máme odjíždět na dovolenou a já už jsem měla strach z toho, že nikam nepojedeme. Bez autosedačky bychom jet na dovolenou a ani nikam jinam prostě nemohli. Syn doposud jezdil ve vajíčku, které mu je již malé a tak jsme museli pořídit klasickou autosedačku. Zvolili jsme si značku Cybex, protože právě ta nabízí opravdovou kvalitu a bezpečí.

Na značku Cybex nedáme dopustit

Až donedávna jsme syna vozili se vajíčku, které bylo také od značky Cybex. Byli jsme s ním moc spokojeni a tak jsem se rozhodli, že autosedačku koupíme od stejného výrobce. Zvolili jsme polohovatelnou a to především z toho důvodu, že cekem často cestujeme. Jsem moc ráda, že nám autosedačka Cybex přišla a my se budeme moci vydat na dovolenou.

Kolik nás autosedačka Cybex stála peněz?

Přesnou cenu nevím, protože autosedačku Cybex objednával manžel a platil jí z účtu. Myslím si však, že stála kolem pěti tisíc. To je moc dobrá cena, protože některé autosedačky jsou i mnohem dražší. Nyní už jí musíme jen přidělat do auta a můžeme se konečně vydat na zaslouženou dovolenou. Snad nám bude autosedačka Cybex dlouho dobře sloužit. Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto výrobcem autosedaček?

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS