O kočárky Stokke je obrovský zájem

Jsem prodavačkou v obchodě s dětským zbožím. Zhruba tak před půl rokem jsme nově naskladnili kočárky Stokke po kterých je nyní enormní poptávka. Majitelé obchodu z toho mají samozřejmě velkou radost. I já jsem samozřejmě moc ráda, že se obchodu daří. Kdyby tomu bylo naopak, tak pochopitelně přijdu o práci. Takhle mám každý den velký šrumec a opravdu se nezastavím. Každý den prodám alespoň jeden kočárek Stokke, což je naprosto ideální.

Neprodáváme pouze kočárky Stokke

Aby to zde nevypadalo, jako že prodáváme pouze kočárky Stokke. Máme v nabídce i jiné značky, ale po této je prostě největší zájem. Nenabízíme jen kočárky, ale i postýlky, oblečení a doplňky určené jen pro ty nejmenší. Nejedná se jen o kamennou prodejnu. Je to i internetový obchod. Během dne tedy ještě vyřizuji internetové objednávky a tak mám práce nad hlavu. I přes internet se nejvíc prodávají produkty značky Stokke.

Jaký máte vy názor na Stokke?

Vím, že tato značka má své zastánce, ale i odpůrce. To je naprosto přirozené. Ne každému se tyto kočárky líbí. Já osobně si myslím, že jsou perfektní a to nejen díky svému designu. Jsou především kvalitně zpracované a to je asi to nejdůležitější. Co si o nich myslíte vy?

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS