Plánujeme koupi kočárku Stokke

Už jsme si konečně vybrali kočárek, který splňuje všechny naše náročné požadavky. Zvolili jsme si značku Stokke, protože kočárek od tohoto výrobce je opravdu kvalitně zpracovaný. Popravdě už jsem ani nedoufala, že nějaký takový kočárek seženeme. Tento výrobce nabízí vysokou kvalitu a moderní design. V našem městě jsem tento kočárek ještě neviděla, což mě samozřejmě moc těší. Budu zde jediná, kdo své miminko bude vozit v kočárku Stokke.

Kde jsme si kočárek Stokke objednali?

Jeden den jsme se vypravili do Prahy, kde jsme si kočárek Stokke objednali. Navštívili jsme opravdu moc pěkný obchod, který nabízí i internetový prodej. My jsme dali přednost osobní návštěvě tohoto obchodu a to proto, že jsme si chtěli kočárek vyzkoušet. Vyhlédli jsme si jej na internetu a moc se nám líbil. Kočárek Stokke nás zaujal především svým designem. Ostatní kočárky nám přišli takové nudné a nezajímavé. My chtěli něco originálního a to se nám podařilo najít.

Jaké jsou vaše zkušenosti s kočárky Stokke?

Jestliže máte nějakou zkušenost s jakýmkoliv kočárkem Stokke, tak mi sem klidně napište. Prodejce nám tvrdil, že se jedná o jeden z nejlepších výrobců na trhu a já mu věřím. Jsem moc ráda, že jsme na něj narazili a objednali. Snad bude mému miminku vyhovovat.

 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS