Přítel si vybral kočárek Stokke

Také Vám manžel či přítel pomáhal vybírat kočárek. Můj přítel si vybral kočárek Stokke. Zaujal ho na první pohled a o jiném už nechtěl ani slyšet. Já jsem v tomto směru docela dost náročná a tak jsem si jej potřebovala pořádně prohlédnout. Navštívili jsme tedy společně jeden pražský obchod, který se přímo na značku Stokke specializuje. Zde jsem měla možnost si vybraný kočárek prohlédnout i vyzkoušet.

Kočárek Stokke je opravdu velice kvalitní

Sama jsem se přesvědčila o tom, že je kočárek Stokke kvalitní. Pro dítě je maximálně bezpečný. Má poměrně dost velkou korbu, což je samozřejmě velice dobře. Velkou výhodou je také to, že se dá celkem jednoduše složit. Jelikož dost často cestujeme, tak to určitě oceníme. Když jsem si kočárek Stokke prohlédla a vyzkoušela, tak jsem se do něj také zamilovala.

Kočárek Stokke jsme si samozřejmě  objednali

Nakonec jsme si kočárek Stokke samozřejmě objednali. Neměli jsme potřebu hledat ještě nějaký další, protože tenhle se nám moc líbil. Jsem moc ráda, že jsme se tak rozhodli. Věřím, že s ním budeme maximálně spokojení. Zakoupili jsem si k němu i nějaké další příslušenství a nyní ještě zvažujeme, že bychom si pořídili postýlku Stokke. Ta je totiž strašně moc roztomilá.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS