Pro další miminko bych chtěla jedině kočárek Stokke

Pro další dítě bych s pořídila jen kočárek Stokke. Žádný jiný už ne, protože s právě s tím jsem byla nejvíce spokojená. Mám dvě děti a pro ně jsem měla celkem čtyři kočárky. Jeden z nich byl právě od toho výrobce a byl ze všech nejlepších. Ostatní tři kočárky nebyly nic extra a já bych si je už podruhé nekoupila. Kdybych čekala další dítě, tak si pro něj pořídím kočárek Stokke. Jeho kvalita byla neuvěřitelná.

S kočárkem Stokke jsem jezdila nejvíce

Musím říct, že kočárek Stokke toho vydržel ze všech kočárků nejvíce. Používala jsem ho nejvíce a byla jsem s ním strašně moc spokojená.  Dokonce jsem ho brala i na zimní a letní dovolenou a vše zvládl na jedničku. Neměli jsme problém ve sněhu a dokonce ani na pláži. Syn jezdil v kočárku Stokke až do dvou let. Pak se stal velkým chodcem a kočárek jsme již nepotřebovali a tak jsme jej prodali.

Máte s kočárky Stokke nějakou zkušenost?

Určitě mě zajímá, jestli máte s kočárky Stokke nějakou vlastní zkušenost. Pokud ano, tak jakou? Věřím, že většina zkušeností bude pozitivních. Každé zboží má své odpůrce, ale i zastánce. Já se řadím do té druhé skupiny lidí. Byla jsem se vším moc spokojená a klidně bych si moc ráda kočárek Stokke koupila znovu.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS