Můj kočárek Bugaboo

S mým manželem čekáme naše první miminko. Moc se na něj těšíme a já se také nemůže dočkat, až mu budu kupovat hračky, oblečky a kočárek. Znáte to zajisté taky. Chci pro své první dítě to úplně nejlepší a tak jsem si vybrala kočárek značky Bugaboo. Tato značka je poměrně mladá společnost založená teprve v roce 1995, ale za ten krátký čas se již dokázala stát takřka legendou pro svoji kvalitu a ohleduplnost k rodičům a dítěti. Kočárky Bugaboo mají několik produktových řad a já opravdu nevím, kterou z těchto řad si vybrat.

Bugaboo Donkey

Donkey je v překladu oslík a to má evokovat jeho terénní a nosné dovednosti. Bugaboo tímto kočárkem zacílila na skupinu lidí kteří kromě rovného povrchu, volí i procházky po lese, polních cestách nebo po písečných plážích. Tento kočárek Vás nepřestane udivovat, kolik toho uveze a jaký terén zdolá. Bugaboo Donkey je opravdu nesmírně spolehlivý pomocník při aktivním životě, který si rodiče chtějí zachovat i po narození dítěte.

Bugaboo Bee

Kočárek s označením Bee je stvořen pro život v rušných ulicích velkoměsta. Je neuvěřitelně mobilní, pohyblivý a skladný. Bugaboo s tím to kočárkem dává volnost rodičům, pro které bylo cestování s kočárkem třeba v hromadné dopravě noční můrou. Jak jsem již zmínil tak Bugaboo Bee je velice skladný kočárek. Vejde se pohodlně do kufru i menších typů automobilů. Například výrobce tvrdí, že se vejde do kufru u vozu Cooper Mini.

Bugaboo Cameleon

Tento kočárek od firmy Bugaboo má označení the one and only což ve volném překladu znamená něco jako jeden a jediný. Což ukazuje na velikou univerzálnost a kvalitu tohoto kočárku. Tento kočárek Cameleon je již třetí modelová řada tohoto produktu a tak je tedy označena Bugaboo Cameleon 3.

Tak a teď už jen zbývá to nejsložitější a vybrat jeden z těchto skvostných kočárků Bugaboo.
 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS