Musíme už kočárek Joolz prodat

Celé tři roky jsme moc rádi využívali kočárek Joolz. Nyní už je však nejvyšší čas jej prodat. Já osobně jsem s ním byla strašně moc spokojená. Koupě se opravdu vyplatila. Nyní už je naše dítě velké a tak tento kočárek již dál nevyužijeme. Je ve skvělém stavu a tak věřím, že ho ještě dobře prodáme. Dokonce už o náš kočárek Joolz projevila zájem jedna moje blízká kamarádka. Ta nyní čeká rodinu a tak by jej ještě moc ráda využila.

Nechci kamarádce prodat kočárek Joolz nějak moc draho

Vím, že tato kamarádka nemá moc peněz na zbyt a tak jí určitě neprodám kočárek Joolz nějak moc draho. Nechám jí ho za pár korun. Určitě jí tím dost pomůžu, protože to nemá vůbec lehké. Kočárek je ve skvělém stavu. Celé tři roky jsem se o něj vzorně starala. Dokonce jsem jej měla i v servisu. Tam se na něj podívali a trochu ho seřídili. Věřím, že bude kočárek Joolz kamarádce dobře sloužit.

Co na kočárky Joolz říkáte vy?

Zajímá mě Váš názor na kočárky značky Joolz. Já osobně si myslím, že jsou tyto kočárky jedny z nejlepších na trhu. Jsou velice prostorné, pohodlné, stabilní a pro děti bezpečné. Dělají se v několika různých barevných provedeních a všechny vypadají moc hezky. Věřím, že i vy jste s tím svým kočárkem Joolz spokojení.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS