Na dovolené jsme kočárek Joolz využívali každý den

Před odjezdem na dovolenou jsme zvažovali, jestli budeme brát i kočárek Joolz. Prvně jsme si mysleli, že ne a nakonec jsme si to rozmysleli. Naštěstí jsme si jej vzali a já jsem za to nyní moc ráda. Na dovolené jsme jej využívali každý den. Nechtěli jsme jej brát především z toho důvodu, abychom ušetřili v autě trochu místa. Kočárek Joolz je sice celkem skladný, ale přeci jen nějakou část kufru zabere.

Bez kočárku Joolz by byla dovoelná o dost náročnější

Syn už sice patří mezi zdatné chodce, ale i přesto neujde moc daleko. Občas jsme syna dali do kočárku Joolz i spinkat. Po obědě se vyspal a my jsme si mohli v klidu vypít kávu a dát si nějaký dortíček. Dovolená se vydařila a my jsme přijeli odpočatí a plní energie. Už se těším, až se zase někam vydáme. Už plánujeme další dovolenou a já už se nemůžu dočkat.

Na další dovolenou kočárek Joolz opět vezmeme

Letos v létě kočárek Joolz ještě využijeme. Bude to ale asi poslední dovolená. Jsme si jistá, že přístí rok jej brát už určitě nebudeme. To bude syn zase o dost větší a tak by to bylo zcela zbytečné. Celkově jsme byli s kočárkem moc spokojení a doufám, že jej za čas využijeme ještě na další dítě, které si s manželem moc přejeme.
 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS