Značka Stokke je pro mě velká novinka

Minulý měsíc mě byla navštívit jedna sestřenice, která má malinké miminko. Přivezla mi ho ukázat v moc hezké kočárku. Zajímalo mě o jaký kočárek se jedná. Ona mi prozradila, že se jedná o značku Stokke. Já se v kočárcích moc nevyznám, ale tento mě vážně moc zaujal. Já žiji v menším městě a nikdy jsem zde maminky s podobným kočárkem nepotkala. Sestřenice žije v Praze a tam prý jezdí těchto kočárků celá spousta.

Proč si sestřenice pořídila kočárek Stokke?

Zajímalo mě, proč si sestřenice vybrala právě tento kočárek. Ona mi vyprávěla, jak jela se svým manželem na nějaký veletrh s kočárky. Tam je nejvíce zaujala značka Stokke. Ostatní kočárky si prý byly dost podobné a oni chtěli nějaký netradiční. Samozřejmě chtěli především kvalitu a tu právě u tohoto výrobce našli.

Kde sestřenice kočárek Stokke koupila?

S manželem si jeden typ kočárku Stokke vyhlédli na veletrhu a poté se podívali na internet, aby si zjistili jeho cenu u různých prodejců. Nakonec si jej objednali přes internet a poté si jej vyzvedli v jedné pražské prodejně. Tam jim prodavač ukázal, jak s kočárkem zacházet. Sestřenice s manželem jsou z kočárku Stokke nadšení. Perfektně se ovládá a jednoduše se složí a zase rozloží, což ocení asi úplně každý.

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS