Naše první dovolená s kočárekm Joolz dopadla skvěle

Před pár dny jsme se vrátili z dovolené. Letos jsme jeli porvé i s dítětem a tak jsme s sebou museli vzít i kočárek Joolz. Měla jsem z toho prvně velké obavy, protože jsem netušila, jestli let miminko zvládne. Nakonec to dopadlo skvěle. Miminko celou cestu pěkně spinkalo a tak jsme měli pohodovou cestu. Já jsem se jen strachovala, aby se s kočárkem cestou něco nestalo. Bála jsem se, že se kočárek Joolz někde ztratí či poškodí. Však víte, že někdy se tyhle věci dějí.

Kočárek Joolz jsme využívali každý den

I přesto, že už syn začíná chodit, tak jsme kočárek Joolz využívali každý den. Dítě totiž udělá jen pár krůčků a tak bychom se s ním vůbec nikam nedostali. Navíc jsem kočárek využívala i ke spaní. Syn spí ještě dvakrát denně, tak si vůbec nedovedu představit, že bych s ním musela být jen v hotelu. Takhle jsme se vždy vydali na procházku a syn v kočárku Joolz krásně spinkal.

S kočárkem jsme neměli vůbec žádný problém

Letecká společnost nám kočárek nepoškodila a tak jsem šťastná. Měla jsem na něj půjčenou přepravní tašku, protože jsem měla strach, že by se mohla poškodit jeho konstrukce. Příště už mít tyto obavy nebudu. Tohle byla první dovolená s naším synem a všichni jsme si jí moc užili.
 

12. 03. 2022

kočárek Bugaboo Buffalo

Dostala jsem kočárek Bugaboo Buffalo jako dárek

kočárek Bugaboo Buffalo

10. 03. 2022

kočárek Joolz

Sestřenice chce půjčit kočárek Joolz

kočárek Joolz

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS